BALLANCER - PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

 

Trápí vás otoky nohou, bolesti hlavy, chronická únava, celulitida ? Navštivte naše studio a my vám pomůžeme se těchto obtíží zbavit. Od 14.10. zahajujeme provoz technologicky nejvyspělejšího zařízení svého druhu.

Aplikátor Ballancer má 24 na sobě nezávislých, vzduchových komor – nejvyšší počet komor na trhu!! Tento počet zaručuje, že se nohavice maximálně přizpůsobí postavě a masírovaným partiím. Komory jsou elastické a  v nohavicích jsou uspořádány „šupinovitě“, tedy že každá částečně překrývá tu další a tím dochází k eliminaci tzv. hluchých míst s nižším tlakem. Navíc oproti jiným typům, aplikátory Ballancer umožňují i masáž nártů a plosek nohou, oblasti třísel a dolní části břicha, díky čemuž jelymfodrenáž dolních končetin komplexní a velmi účinná. 

Všech 24 komor je na sobě zcela nezávislých – přístroj má 24 vývodů a dokáže jich ovládat několik najednou – jednu komoru tlakuje, druhou v témže čase odsává! Tím je Ballancer na trhu unikátem a absolutním leaderem. Za zmínku stojí také elastický materiál, ze kterého jsou komory vyrobeny, který zajistí, že se aplikátor dokonale přizpůsobí ošetřované partii.