Klasická masáž

Klasické masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Pomáhají uvolnit mysl i tělo, posílit vitalitu a zlepšit fyzický i psychický stav organismu. Léčivá síla doteku je v dnešní uspěchané době čím dál více ceněna a relaxace masáží se pro většinu lidí stává pravidelně vyhledávaným zážitkem.


 

Rekondiční masáž

Zaměřuje se především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda, šíje a svaly nohou. Používají se klasické techniky a masíruje se s pomocí vhodných, kvalitních masážních olejů. Rozrušuje svalové zatvrdliny ( myogelózy ), které se nejčastěji vyskytují v oblastech přechodu šlacha – sval a spasmy ( bolestivé stahy svalů ). Masáž ulevuje a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Dále ovlivňuje organismus jak celkově, tak při místních obtížích a změnách vyvolaných nemocí, zraněním nebo námahou. Přispívá ke zvyšování celkové odolnosti, posílení zdraví a má preventivní význam.

 

Regenerační ( relaxační ) masáž

Klasická relaxační masáž je zaměřená na celkové uvolnění, zklidnění, relaxaci a harmonizaci psychické a duševní pohody. Je pomalá, jemná, používají se vonné olej v bio kvalitě. Dále uvolňuje masírované svalstvo, povzbuzuje krevní oběh, postupně odstraňuje únavu, svalové napětí, zmírňuje bolesti kloubů, bolesti hlavy např. při migrénách, uvolňuje stres, působí na celý pohybový aparát. K celkové harmonizaci klienta pomáhá uklidňující relaxační hudba.


 

Účinky:

 • k upevňování tělesného i duševního zdraví
 • k posilování imunity, při nespavosti a obtíži s trávením
 • k osvěžení po psychické i fyzické zátěži
 • obnovuje schopnost organismu nastartovat samouzdravovací procesy
 • uvolňuje pocity napětí, úzkosti, deprese,
 • odstraňovat ztuhlost a bolest svalů, zmírnit bolest
 • zesilovat krevní oběh a stimulovat lymfat.systém, který odvádí škodlivé látky z těla

 

Kontraindikace:

 • horečnatá, infekční, zánětlivá onemocnění
 • stavy vyžadující klid na lůžku
 • těsně po extrémní fyzické námaze - lépe počkat do druhého dne
 • závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukémie)
 • onemocnění dutiny břišní spojené se záněty (slepé střevo, žlučník)
 • krvácení (žaludeční vřed apod.), poranění dutiny břišní
 • onkologická  onemocnění

 

Klasická masáž je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů a v neposlední řadě i nervové soustavy.

Pomáhá tedy nejen při odstraňování již vzniklých zdravotních obtíží, ale její využití by mělo být zejména v oblasti prevence a předcházení těmto nepříjemným a často i velice bolestivým stavům.


Doporučení: 

Mezi jednotlivými masážemi je dobré udělat minimálně dvoudenní odstup. Při akutních potížích dbejte na pravidelnost a navštěvujte masáže 1-2x týdně.
Po odeznění akutních potíží a nebo v případě prevence je optimální interval jednou za 14 dní.
Pro dlouhodobý efekt navštěvujte masáže pravidelně.


NOVINKY

15.11.2015

VÁNOČNÍ POUKAZY 2015

Blíží se vánoce, proto jsme pro Vás připravili nové vánoční dárkové poukazy 2015Udělejte radost svým blízkým a nadělte jim pod stromeček opravdovou relaxaci a odpočinek.

Pokud si z námi nabízených vánočních poukazů nemůžete vybrat, rádi vám připravíme dárkový poukaz na „míru“.

Nemůžete se pro vánoční poukaz zastavit osobně ? Nezoufejte, zajistíme, aby se vánoční poukaz dostal do vašich rukou.

 

15.11.2015

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Přijďte si vyzkoušet opravdový smyslový zážitek, který Vás učaruje luxusem, výjimečností a originalitou. Havajská masáž je právem považována za perlu mezi masážemi. 

27.4.2015

ORIENTÁLNÍ EPILACE

Přijďte si vyzkoušet nejúčinější a nejjemnější metodu epilace.

 

archiv